Yeme & İçme

Serafina Mare ile İtalyan Mutfağı Bodrum, Gündoğan Küçükbük’te

Dünyada Amerika, Hindistan, Japonya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri ve Brezilya; Türkiye’de  Akmerkez ve Bodrum Mare olmak üzere farklı destinasyonlarda 33 şubesi bulunan Serafina’nın eşsiz İtalyan lezzetleri; tüm duyularınıza hitap etmek üzere sizleri bünyesine çekiyor.

2018 yılında hizmete giren ve klasik İtalyan lezzet duraklarından biri niteliğindeki Serafina Mare, yenilenen mimari yapısı ve menüsüyle Bodrum’da da fark yaratmaya devam ediyor.

Konuklarına kokteyller eşliğinde lezzetli İtalyan yemekleri ile unutulmaz bir deneyim vadeden Serafina Mare; size en iyi konforu, servisi ve eğlenceyi sağlayan şık bir plaj kulübü ve restoran.

Dünya standartlarındaki lezzet ve olanaklarıyla Serafina Mare; muhteşem bir kahvaltının yanı sıra İtalyan mutfağından öğle ve akşam yemekleri sunarken belirli günlerde canlı müzik eşliğinde Bodrum gecelerinin keyfini çıkarabileceğiniz fırsatlar yaratıyor.

Canlı, berrak ve eşsiz Gündoğan Koyu’na bakan Serafina Mare’ye araç veya tekne ile kolayca ulaşabilir, gece – gündüz sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.